معرفی چهار ارز دیجیتال پر طرفدار + قیمت لحظه ای بر اساس نرخ نیمایی

درباره ترون

ترون با نماد اختصاری TRX یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱٫۱۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱۷ بازار قرار داشته و سهم ۰٫۴۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از ترون در این لحظه با قیمت ۰٫۰۱ دلار، با احتساب نرخ دلار ۲۰,۹۰۰ تومان معادل ۳۴۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۶۳۳٫۹۱ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر %-۰٫۲۳ کاهش یافته است. بالاترین قیمت ترون در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۶(۰۵ January 2018) معادل ۰٫۲۲ دلار بوده که همینک ۹۲٫۴۲% پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش ترون ۶۶٫۶۸ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۹۹٫۲۸ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن ترون معامله می‌شود، صرافی HCoin با سهم ۵٫۶۳% از حجم معاملات روزانه است.

درباره بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۶۸٫۰۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۶۳٫۲۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۹,۱۱۹٫۵۰ دلار، با احتساب نرخ دلار ۲۰,۹۰۰ تومان معادل ۱۹۰,۵۹۷,۶۴۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۲٫۱۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر %۰٫۵۱ افزایش یافته است. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۶(۱۶ December 2017) معادل ۱۹,۴۹۷٫۴۰ دلار بوده که همینک ۵۳٫۲۲% پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۸٫۴۲ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیت کوین معامله می‌شود، صرافی بیتمِکس با سهم ۲٫۹۷% از حجم معاملات روزانه است.

درباره اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۵٫۴۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۹٫۵۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۲۲۸٫۱۸ دلار، با احتساب نرخ دلار ۲۰,۹۰۰ تومان معادل ۴,۷۶۹,۰۲۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵٫۱۸ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر %۰٫۹۷ افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۲۳ دی ۱۳۹۶(۱۳ January 2018) معادل ۱,۳۹۶٫۴۲ دلار بوده که همینک ۸۳٫۶۵% پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۱٫۶۳ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۱٫۶۳ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن اتریوم معامله می‌شود، صرافی EXX با سهم ۱٫۷۳% از حجم معاملات روزانه است.

درباره تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹٫۱۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳٫۴۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۰٫۹۹ دلار، با احتساب نرخ دلار ۲۰,۹۰۰ تومان معادل ۲۰,۸۹۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۶٫۶ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر %۰٫۱۵ افزایش یافته است. بالاترین قیمت تتر در تاریخ ۰۶ اسفند ۱۳۹۳(۲۵ February 2015) معادل ۱٫۲۱ دلار بوده که همینک ۱۷٫۴۵% پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش تتر ۹٫۱۹ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۹٫۴۸ میلیارد خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن تتر معامله می‌شود، صرافی Bithumb Global با سهم ۳۸٫۲۰% از حجم معاملات روزانه است.

حتما ببینید

نگاهی به تئوری‌های توطئه درباره بیت کوین، آیا یهودی‌ها اقتصاد جهان را کنترل می‌کنند؟

افراد زیادی معتقدند شرایط جهان آن‌طور که اغلب مردم فکر می‌کنند پیش‌ نمی‌رود، بلکه برنامه‌ریزی …

دانلود مستقیم اپلیکیشن صرافی کوکوین

کوکوین نام شناخته شده ای در صنعت رمزنگاری شده است زیرا توانست خود را به …

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi