قرائت گزارش تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در اسفندماه+متن‌گزارش

قرائت گزارش تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در اسفندماه+متن‌گزارش

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره زمان قرائت گزارش این کمیسیون درباره تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: گزارش پس از اتمام بررسی لایحه بودجه سال ۹۷ و احتمالا در اسفند ماه در صحن مجلس قرائت خواهد شد.

به گزارش فارس، در بخشی از این گزارش آمده است که تعدادی از قراردادهای شرکت سرمایه‌گذاری فرهنگیان که به سرانجام موضوع قرارداد ختم نشده است، تبدیل به تهاتر با زمین معارض‌دار، پروژه‌های سنگین نیمه‌تمام، سهام نامرغوب شرکت‌ها و … شده که بازگشت سرمایه آن در هاله‌ای از ابهام شدید است.

همچنین عدم نظارت مؤثر و مناسب بانک مرکزی در طی این سال‌ها و بسنده کردن به تهیه گزارش‌های بازرسی بدون اقدام عملی و اکتفا به نامه‌نگاری‌های متداول موجب تشدید افزایش مطالبات غیرجاری بانک سرمایه به‌دلیل نفوذ اشخاص مرتبط با سهامداران شده است.

برای مطالعه جزییات گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان که پیشتر توسط فارس منتشر شده است، به لینک زیر مراجعه کنید:

جزئیات گزارش کمیسیون آموزش مجلس درباره تحقیق‌وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان

 

قرائت گزارش تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در اسفندماه+متن‌گزارش

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره زمان قرائت گزارش این کمیسیون درباره تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: گزارش پس از اتمام بررسی لایحه بودجه سال ۹۷ و احتمالا در اسفند ماه در صحن مجلس قرائت خواهد شد. به گزارش فارس، در بخشی …