ابزار تلگرام

تیک ابزارابزار تلگرام برای وبلاگ

حمید رابعی در مسابقه مدافعان حریم ولایت برگزیده شد

حمید رابعی در مسابقه مدافعان حریم ولایت برگزیده شد

دبیرخانه مسابقه وبلاگ‌نویسی و طراحی سایت «حریم ولایت» طی اطلاعیه ای اسامی 10برگزیده این مسابقه را در سه بخش، نفر اول، دوم و سوم اعلام کرد.

سایت‌ها یا وبلاگ‌هایی در مرحله نهایی داوری راه پیدا کردند که تمامی آیتم های مورد نظر که در بخش شرایط شرکت در مسابقه ذکر شده بود از جمله درج لوگوی جنبش در صفحات خود را رعایت کرده بودند.

همچنین دبیرخانه قبلا به برگزیدگان این مسابقه اطلاع رسانی کرده و جوایز آماده تحویل است و این اطلاعیه صرفا جهت اطلاع عموم از نتایج برگزاری مسابقه می‌باشد.

سید اسماعیل علوی (تهران)، محمدمهدی ماهر (البرز) و محدعلی رحیمی (شاهرود) سه نفر اول این مسابقه شدند، محمد شاداب نیا (تهران)، رضا قدوسی (خوزستان – اهواز) و فاطمه حیدری ( مرکزی – اراک) سه نفر دوم این مسابقه و داریوش احمد رضا بهمنیار (خراسان رضوی)، حمید رابعی (خراسان رضوی )، فهیمه شاه بیگی ( سیستان و بلوچستان ) و امیرحسین سلطان احمدی (قم) 4 نفر سوم این مسابقه شدند.

گفتنی است که این مسابقه به همت پایگاه اینترنتی «جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت»، به مناسبت هفته وحدت و در پاسخ به تحرکات وهابیون و نشان دادن چهره واقعی این فرقه، برگزار شده بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*