دانلود صرافی هات بیت برای موبایل

اگر تجربه ی ترید کردن در بستر رمز ارزها را داشته باشید، می دانید که ارزهای دیجیتال را می توان در بستر صرافی ها خرید و فروش نمود. هر کدام از صرافی های ارزدیجیتال دارای پلتفرم های معاملاتی با ویژگی های گوناگون می باشند. در واقع انتخاب صرافی برای معاملات رمز ارزها می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. به عبارتی کاربران باید از جنبه های گوناگون همچون جفت ارزهای معاملاتی، ویژگی ها، سهولت در استفاده، کارمزدها و امنیت و پشتیبانی یک صرافی را بررسی نمایند. در این مقاله  قصد داریم به بررسی صرافی هات بیت Hotbit بپردازیم و شما به طور کامل با نحوه ثبت نام در این صرافی، واریز، برداشت، کارمزدها و رمز ارزهای پشتیبان کننده به طور کامل آشنا خواهید شد.

لینک ثبت نام در صافی هات بیت

دانلود صرافی هات بیت برای موبایل

 • صرافی هات بیت Hotbit چیست؟
 • بررسی ویژگی های صرافی هات بیت Hotbit
 • صرافی هات بیت Hotbit از چه جفت ارزهایی پشتیبانی می کند؟
 • کارمزدهای صرافی Hotbit
 • آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit
 • احراز هویت دو عاملی در صرافی هات بیت Hotbit
 • آموزش واریز Deposit در صرافی Hotbit
 • آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit
 • چگونه در صرافی هات بیت Hotbit ترید کنیم؟
 • صرافی هات بیت Hotbit چه اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟
 • صرافی هات بیت Hotbit برای کاربران ایرانی
 • کلام آخر صرافی هات بیت Hotbit

صرافی هات بیت Hotbit چیست؟

صرافی هات بیت Hotbit
صرافی هات بیت Hotbit

صرافی هات بیت Hotbit یکی از پلتفرم های معاملاتی برای ارزهای دیجیتال است که در ژانویه ۲۰۱۸ تاسیس شد. این صرافی در Hong Kong و Estonia به ثبت رسیده است و در حال حاضر در Shanghai و Taipei مستقر است.

این صرافی با شرکای شناخته شده صنعت بلاکچین همچون F2pool، Spark Pool، Mytoken، Slow Mist و HashQuark همکاری کرده است تا محیطی پایدار، امن و غنی از ویژگی برای سرمایه گذاران و تریدرهای ارزهای رمز پایه فراهم کند.

تیم پشتیبان صرافی هات بیت Hotbit در چین، ایالات متحده آمریکا و تایوان مستقر هستند و تجربیات زیادی را برای پیشرفت به ارمغان می آورند. از زمان تاسیس پلتفرم معاملاتی هات بیت، بیش از ۱ میلیون کاربر ثبت شده و بیش از ۱۷۰ کشور در سراسر جهان از این صرافی استفاده می نمایند.

تیم پشتیبان هات بیت در وب سایت خود عنوان می کنند که آنها به ارزشهای اصلی فناوری بلاکچین و بیت کوین اعتقاد دارند. آنها احساس می کنند که این اصول، همراه با اصول قراردادهای هوشمند و دفتر توزیع شده، شیوه اعتماد مردم به یکدیگر را تغییر می دهد. این تیم همچنین احساس می کند که از طریق فناوری بلاکچین، موانع کمتری برای متوقف کردن معاملات و در نهایت تاثیر زیادی بر اقتصاد جهانی وجود دارد. لازم به ذکر است که HTB توکن پلتفرم هات بیت می باشد.

لینک ثبت نام در صافی هات بیت

دانلود صرافی هات بیت برای موبایل


بررسی ویژگی های صرافی هات بیت Hotbit

بررسی ویژگی های صرافی هات بیت Hotbit
بررسی ویژگی های صرافی هات بیت Hotbit

در این قسمت از مقاله برخی از ویژگی های قابل توجه صرافی هات بیت Hotbit را به شما معرفی خواهیم کرد. این صرافی ویژگی های زیر را شامل می شود.

 1. برخوردار بودن از یک پلتفرم معاملاتی جهانی با بیش از یک میلیون کاربر ثبت شده
 2. ترید و مبادله ۲۱۴ رمز ارز
 3. ETF و بازار همیشگی برای ترید رمز ارزها به همراه مارجین
 4. دربر داشتن ویژگی های پیشرفته تجارت و ابزارهای نمودار
 5. برخوردار بودن از اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل های اندروید و ios

هات بیت قبلا در بین صرافی های ارز دیجیتال در رتبه سوم قرار گرفته است. این صرافی تعداد گسترده ای از جفت های معاملاتی آلت کوین با چندین کوین منحصر به فرد و توکن های DeFi را در خود جای داده است.


صرافی هات بیت Hotbit از چه جفت ارزهایی پشتیبانی می کند؟

صرافی هات بیت Hotbit از چه جفت ارزهایی پشتیبانی می کند؟
صرافی هات بیت Hotbit از چه جفت ارزهایی پشتیبانی می کند؟

صرافی هات بیت Hotbit بیش از ۱۵۰ جفت ارز معاملاتی را ارائه می دهد که با استفاده از یک پلتفرم امن، پایدار و قابل اعتماد توسط کاربران خود قابل ترید و معامله هستند. رمز ارزها را می توان با جفت ارزهای زیر معامله کرد.

۱٫USDT

۲٫BTC

۳٫HTB

۵٫EOS

۶٫ATOM

۷٫BHD

این صرافی دائما پیشنهادات جدیدی را به لیست خود اضافه می نماید که می تواند یک مزیت رقابتی در بازار برای تریدرهای با تجربه فراهم کند.

لینک ثبت نام در صافی هات بیت

دانلود صرافی هات بیت برای موبایل


کارمزدهای صرافی Hotbit

کارمزدهای صرافی Hotbit
کارمزدهای صرافی Hotbit

در نظر گرفتن کارمزدهای صرافی هنگام انتخاب رمز ارزها برای خرید، ترید و فروش نکته مهمی می باشد. کارمزدهای ترید هنگام انجام معاملات با اندازه های بزرگتر، مهمتر می شود. به عبارتی هر چه میزان دارایی شما بیشتر باشد و یا می خواهید حجم بیشتری از دارایی را ترید نمایید در نظر گرفتن میزان کارمزد مهمتر است.

کارمزدهای صرافی هات بیت Hotbit به شرح زیر می باشد:

کارمزدهای ترید کردن

کارمزد های ترید صرافی Hotbit بر اساس مدل سفارش گذار Maker و پذیرنده سفارشات Taker است که ۰٫۱% سفارش گذار و ۰٫۰۱% پذیرنده سفارش یا Taker است. کارمزدهای ترید در این صرافی در مقایسه با صرافی های ارز دیجیتال بیشتر است. کاربرانی که از توکن HTB یعنی توکن بومی صرافی استفاده می کنند، می توانند کارمزد ترید هر سفارش گذار و یا پذیرنده سفارش را فقط به ۰٫۰۵% کاهش دهند.

کارمزدهای واریز به حساب

این صرافی در حال حاضر اجازه سپرده گذاری در ۲۲ ارز رمز پایه مختلف را می دهد. هات بیت Hotbit برای واریز هر نوع توکن به این صرافی کارمزدی دریافت نمی کند.

کارمزدهای برداشت از حساب

کارمزدهای برداشت هات بیت Hotbit برای کوین ها و توکن های رمزنگاری شده توسط هزینه شبکه بلاکچین تعیین می شود و از طریق پلتفرم نیست. به عبارتی می توان گفت کارمزدهای خاصی توسط هات بیت Hotbit برای برداشت رمز ارزها از صرافی وجود ندارد.


امنیت صرافی هات بیت Hotbit

امنیت صرافی هات بیت Hotbit
امنیت صرافی هات بیت Hotbit

وب سایت هات بیت Hotbit اشاره می کند که بالاترین سطح ویژگی های امنیتی را برای محافظت از وجوه کاربران خود در برابر خطرهای احتمالی ارائه می دهد. در این صرافی اقدامات امنیتی زیر ارائه شده است:

 1. سیستم فایروال چند سطحی برای نظارت بر داده های سیستم
 2. ذخیره دارایی ها در کیف پول سرد برای محافظت از وجوه مشتریان
 3. احراز هویت دو عاملی برای افزایش امنیت کاربر

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit

در این قسمت از مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در صرافی هات بیت Hotbit ثبت نام نمایید. پس گام به گام تمامی مراحل را طی نمایید. لازم به ذکر است که برای استفاده از این صرافی باید از یک نرم افزار تغییر IP استفاده نمایید.

۱٫برای ثبت نام در این صرافی ابتدا از طریق لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم وارد وب سایت این صرافی شوید و یا می توانید وب سایت این صرافی را با نام WWW.hotbit.io از صفحه مرورگر خود سرچ نمایید و وارد صفحه اصلی این صرافی شوید.

۲٫پس از اینکه وارد صفحه اصلی صرافی شدید، در این قسمت برای ثبت نام بر روی گزینه “Register” در قسمت بالای صفحه که به رنگ سبز است همانند شکل کلیک نمایید.

لینک ثبت نام در صافی هات بیت

دانلود صرافی هات بیت برای موبایل

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit

۳٫در این مرحله شما می توانید هم از طریق شماره تلفن و هم از طریق ایمیل خود ثبت نام نمایید. برای ثبت نام از طریق ایمیل، در کادری که به شما نشان دادیم ایمیل خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه ” Send ” کلیک کنید تا کد تاییدیه به ایمیل شما ارسال شود.

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit – تایید ایمیل

۴٫پس از دریافت کد ان را در کادر مشخص شده همانند شکل وارد کنید. سپس رمز عبور خود را تعیین کرده و در مرحله بعد رمز عبور انتخابی را دوباره وارد نمایید. در انتها با انتخاب تیک مشخص شده قوانین را بپذیرید و در انتها بر روی گزینه ” Register ” کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit – تعیین رمز

۵٫برای ثبت نام با استفاده از شماره تلفن همراه بر روی گزینه ” Phone ” کلیک کنید و در کادر مشخص شده با انتخاب کشور Iran، تلفن همراه خود را وارد نمایید. و سپس کدی که از طریق پیامک به شما ارسال می شود را وارد نموده و سپس همانند ثبت نام با استفاده از ایمیل، یک رمز عبور انتخاب کرده و مجددا رمز عبور خود را وارد کنید. و در انتها بر روی کلمه ” Register ” کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit – وارد کردن شماره تلفن

۶٫پس از اینکه رمز عبور خود را وارد نمودید، همانند مرحله قبل که با استفاده از ایمیل به شما آموزش دادیم، بر روی Register کلیک کنید و سپس وارد صفحه اصلی سایت شوید و بر روی کلمه Log in در قسمت بالای سمت راست برای ورود کلیک کنید. در اینجا ثب نام شما با موفقیت انجام شد.

نکته: همانطور که مشاهده نمودید، ما با استفاده از شماره همراه در این صرافی ثبت نام نمودیم. اما به دلیل تحریمات موجود بهتر است که کاربران ایرانی از طریق ایمیل در این صرافی ثبت نام کنند.

لینک ثبت نام در صافی هات بیت

دانلود صرافی هات بیت برای موبایل


احراز هویت دو عاملی در صرافی هات بیت Hotbit

پلتفرم هات بیت تایید اعتبار Google Authenticator و احراز هویت دو عاملی با سیستم تایید پیام کوتاه را پذیرفته است. شما می توانید روش احراز هویت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

Google Authenticator را فعال کنید. برای کاربران IOS نیاز است تا این برنامه را از App Store بارگیری و نصب نمایند و برای کاربران اندروید این برنامه از Google Play قابل نصب است.

بر روی قسمت Security Settings همانند شکل کلیک کنید و پس از آن Google authentication را انتخاب نمایید.

احراز هویت در صرافی هات بیت Hotbit 
احراز هویت در صرافی هات بیت Hotbit

در این قسمت باید گزینه Enable که در روبروی Google authentication  قرار دارد را انتخاب کنید.

احراز هویت در صرافی هات بیت Hotbit 
احراز هویت در صرافی هات بیت Hotbit

در اینجا صفحه ای همانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که مراحل را برای نصب اپلیکیشن Google Authenticator نمایش داده است. شما می توانید این اپلیکیشن را برای نسخه اندروید و ios با استفاده از این صفحه دانلود کنید. پس از نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود بر روی گزینه Next کلیک کنید.

روی گزینه Next کلیک کنید
روی گزینه Next کلیک کنید

در این قسمت شما می توانید کد QR نمایش داده شده را در اپلیکیشن Google Authenticator اسکن کنید. همچنین می توانید کدی که در کادر مشخص شده است را به صورت دستی وارد نمایید. پس از وارد نمودن کد در اپلیکیشن بر روی گزینه Next کلیک کنید.

پس از وارد نمودن کد در اپلیکیشن بر روی گزینه Next کلیک کنید
پس از وارد نمودن کد در اپلیکیشن بر روی گزینه Next کلیک کنید

در اینجا صفحه ای را همانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد. در فیلد اول شما باید رمزی را که در ابتدا برای ثبت نام انتخاب کرده اید را وارد کنید. در فیلد دوم کد نشان داده در اپلیکیشن Google Authenticator که مربوط به صرافی هات بیت می باشد را وارد نمایید و در انتها گزینه Confirm را انتخاب کنید.

در انتها گزینه Confirm را انتخاب کنید
در انتها گزینه Confirm را انتخاب کنید

آموزش واریز Deposit در صرافی Hotbit

در این قسمت شما با نحوه واریز به حساب خود آشنا خواهید شد. برای واریز ارز دیجیتال در این صرافی در ابتدا از صفحه اصلی بر روی گزینه Wallet کلیک نموده و از منوی باز شده Deposit را انتخاب کنید.

آموزش واریز Deposit در صرافی Hotbit
آموزش واریز Deposit در صرافی Hotbit

در اینجا شما صفحه واریز را مشاهده می نمایید. در فیلد اول در ابتدا رمز ارز خود را برای واریز انتخاب کنید.

در مرحله دوم شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید. لازم است که بدانید تفاوت شبکه ها در میزان کارمزد دریافتی انها می باشد. سپس می توانید آدرس نمایش داده شده را با استفاده از گزینه Copy، کپی کنید.

نکته: شما می توانید بر روی گزینه Show QR code کلیک کنید و پس از نمایش کد آن را اسکن نمایید.

آموزش واریز Deposite در صرافی Hotbit
آموزش واریز Deposite در صرافی Hotbit – انتخاب ارز

شما می توانید پس از اتمام واریز، روند معاملات خود را در قسمتی که به شما در شکل نمایش دادیم، مشاهده نمایید.

آموزش واریز Deposite در صرافی Hotbit
آموزش واریز Deposite در صرافی Hotbit – مشاهده وضعیت واریز

آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit

برای اینکه بتوانید با نحوه برداشت از این صرافی آشنا شوید، ادامه مطالب را حتما مطالعه نمایید.

۱٫پس از وارد شدن به صرافی گزینه Wallet را انتخاب نموده و بر روی گزینه Withdraw کلیک کنید.

لینک ثبت نام در صافی هات بیت

دانلود صرافی هات بیت برای موبایل

آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit
آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit

۲٫در صفحه مورد نظر در ابتدا رمز ارز خود را برای برداشت انتخاب کنید. پس از انتخاب رمز ارز شبکه مورد نظر را انتخاب نموده و آدرس برداشت خود را در قسمت مشخص شده وارد کنید.

در فیلد Amount شما باید مقداری که قصد برداشت آن را دارید وارد نمایید و در انتها بر روی گزینه Submit کلیک کنید.

در فیلد Amount مقداری که قصد برداشت آن را دارید وارد نمایید و در انتها بر روی گزینه Submit کلیک کنید
در فیلد Amount مقداری که قصد برداشت آن را دارید وارد نمایید و در انتها بر روی گزینه Submit کلیک کنید

۳٫در نهایت می توانید در قسمتی که در شکل نشان دادیم، تاریخچه ی برداشت های خود را مشاهده نمایید.

آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit
آموزش برداشت Withdraw از حساب در صرافی Hotbit – مشاهده تارخچه تراکنشات

چگونه در صرافی هات بیت Hotbit ترید کنیم؟

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به شما آموزش دهیم چگونه در صرافی هات بیت Hotbit ترید کنید. برای ترید کردن در این صرافی نیاز است تا مراحل زیر را گام به گام انجام دهید.

۱٫تمام معاملات در این صرافی از طریق صفحه ” Exchange ” انجام می شود. همانند عکسی که در پایین مشاهده می نمایید، بر روی Exchange کلیک کنید و وارد صفحه شوید.

ترید در صرافی هات بیت Hotbit
ترید در صرافی هات بیت Hotbit

۲٫پس از آن می توانید با انتخاب رمز ارزی که می خواهید ترید کنید و در سمت چپ مشاهده می نمایید، شروع کنید. و پس از ان بلافاصله در پاین نمودار به بخش خرید و فروش بروید.

آموزش ترید در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ترید در صرافی هات بیت Hotbit – انتخاب ارز برای خرید و فروش

۳٫برای مثال ما ارز دیجیتال بیت کوین را انتخاب نمودیم. اگر قصد خرید این رمز ارز را دارید فرم سفارش خرید یا Buy را کامل نمایید و اگر قصد فروش دارید فرم سفارش فروش یا Sell را برگزینید.

آموزش ترید در صرافی هات بیت Hotbit
آموزش ترید در صرافی هات بیت Hotbit – بخش خرید و فروش

برای انجام خرید و فروش در ابتدا باید نوع سفارش خود را انتخاب نمایید.

سفارش Limit Order:

زمانی که شما این نوع از سفارش را انتخاب می نمایید در فیلد Price باید قیمت مورد نظر خود را ثبت کنید. پس از ثبت قیمت در فیلد Volume باید مقداری که قصد خرید یا فروش آن را دارید وارد کنید. شما می توانید با کشیدن دکمه ای که در تصویر می بینید، مقدار را به صورت درصدی از رمز ارز تعیین نمایید.

سفارش Limit Order
سفارش Limit Order

سفارش Market:

زمانی که این نوع از سفارش را انتخاب می کنید، بهترین قیمت در سطح بازار توسط صرافی تعیین می شود. تنها شما باید مقداری که مد نظرتان است را وارد نمایید.

سفارش Market
سفارش Market

سفارش Trigger Orders:

این نوع از سفارش شرطی می باشد. زمانی که این نوع از سفارش را انتخاب می نمایید ملزم به انتخاب نقطه Stop قیمت رمز ارز نیز می باشید.

سفارش Trigger Orders
سفارش Trigger Orders

صرافی هات بیت Hotbit چه اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟

وقتی وارد صفحه Exchange می شوید می توانید در سمت چپ آخرین قیمت رمز ارزها را مشاهده نمایید. در سمت راست، تغییر ۲۴ ساعته رمز ارز نشان داده می شود. در مرکز صفحه یک نمودار مشاهده می کنید که رابطه ارزهای رمز پایه موجود در جفت ارزها را برای دیدن مقدار دقیق در یک زمان خاص با حرکت ماوس نشان می دهد.

صرافی هات بیت Hotbit چه اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟
صرافی هات بیت Hotbit چه اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد؟

این نمودار دارای گزینه های بی شماری برای سفارش سازی است. می توانید نمودار را از نظر رنگ، ضخامت خط قیمت، محل مقیاس و نوع، پس زمینه و منطقه زمانی کاملا شخصی سازی کنید.

در سمت راست نمودار، شما همانند شکل سفارشات را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید سفارشات یا Orders، تاریخچه معاملات، شامل قیمت، مقدار و تاریخ و زمان را مشاهده نمایید.

مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit
مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit

در سمت چپ تاریخچه معاملات و زیر نمودار، بخشی برای ثبت سفارشات همانطور که در شکل نشان دادیم، وجود دارد.

مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit
مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit – سفارشات

در سمت چپ صفحه Exchange، شما می توانید همه رمز ارزهایی که توسط این صرافی پشتیبانی می شوند، مشاهده نمایید. شما می توانید رمز ارزهای خود را بر اساس قیمت مرتب نمایید و هر کدام روش مرتب سازی شما را با درصد تغییر در کنار آن نشان می دهند. همچنین گزینه جستجو برای رمز ارزها وجود دارد که نیازی نیست در لیست به جستجو بپردازید. با کلیک بر روی هر یک از رمز ارزها، کلیه نمودارها و اطلاعات ۲۴ ساعته بر اساس آن تنظیم می شود.

مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit
مشاهده اطلاعات کلی حساب در صرافی hotbit – تغییرات ارز

در پایین صفحه شما قادر خواهید بود تا اطلاعات مربوط به سفارشات را مشاهده نمایید. Open Order یا سفارشات باز، سفارشاتی می باشند که هنوز ثبت و یا انجام نشده اند.

لینک ثبت نام در صافی هات بیت

دانلود صرافی هات بیت برای موبایل

سفارشات باز، سفارشاتی می باشند که هنوز ثبت و یا انجام نشده اند
سفارشات باز، سفارشاتی می باشند که هنوز ثبت و یا انجام نشده اند

صرافی هات بیت Hotbit برای کاربران ایرانی

با توجه به قوانینی که در سایت این صرافی تعیین شده و شما در ادامه آن را مشاهده می نمایید، این صرافی برای کاربران ایرانی تحریم می باشد. ولی شما می توانید با شماره تلفن ایران در این صرافی ثبت نام نمایید. همانطور که مشاهده کردید ما در این صرافی با استفاده از شماره تلفن ایران ثبت نام نمودیم اما بهتر است که شما با مشخصات خود و شماره تلفن ایران در این صرافی ثبت نام نکنید و برای ثبت نام در این صرافی از نرم افزار تغییر IP استفاده نمایید.

نکته قابل توجهی که باید در نظر بگیرید این است که این صرافی علاوه بر اینکه تعدادی از کشورها را تحریم نموده، در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ اقدام به کلاهبرداری از کاربران خود کرده است و نیاز است تا با دقت کافی از این صرافی برای مبادلات خود استفاده نمایید.

صرافی هات بیت Hotbit برای کاربران ایرانی
صرافی هات بیت Hotbit برای کاربران ایرانی

کلام آخر صرافی هات بیت Hotbit

در این مقاله به بررسی صرافی Hotbit پرداختیم. با خواندن این مقاله شما به طور کامل با این صرافی آشنا خواهید شد. همچنین می توانید به طور کامل با نحوه کار با این صرافی آشنا شوید. در این مقاله گام به گام نحوه ثبت نام، واریز، برداشت و ترید کردن را به شما آموزش دادیم. همچنین شما می توانید با قسمت های مختلف این صرافی و ابزارهایی که در این صرافی مورد استفاده قرار می گیرند، به طور کامل آشنا شوید.

ممنون از اینکه تا پایان ” صرافی هات بیت Hotbit ” همراه ما بودید

لینک ثبت نام در صافی هات بیت

دانلود صرافی هات بیت برای موبایل

حتما ببینید

صلواتی برای حضرت زهرا (س) که زندگی شما را زیر و رو می‌کند

ابداً کاری ندارد، برای خدای بی‌نهایت هیچ کاری ندارد که بخواهد به ارزش کاری ضریب …

رژیم صهیونیستی قبرس را هم می‌خواهد اشغال کند؟

رسانه‌های ترکیه خبر داده‌اند که اشغال‌گران صهیونیست در قبرس هم مشغول خرید زمین و مالکیت …

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi