دانلود صرافی اکی اکسچنج ، ثبت نام در اکی اکسچنج ، خرید و فروش ارز دیجیتال

تقریبا در ۶ سال قبل بود که شرکت آماتیس کار خود را با سه نفر از علاقمندان  به برنامه نویسی وب آغاز کرد.
تمرکز ما در این سال ها ایجاد استارت آپ هایی در جهت ارائه خدمات مالی و رفع نیاز های کاربرانی بود که به دلایل تحریم و غیره به اکثر خدمات نرم افزاری دسترسی نداشتند.
خدمات شرکت از ارائه آیتم های بازی های آنلاین گرفته تا گیفت کارت و خدمات حواله ارزی برای دانشجویان و کسب و کاری ها کوچک امتداد داشت و تمامی سعی ما رضایت مشتری در همه موارد از جمله قیمت مناسب و بروز و نیز پشتیبانی فعال به بهترین نحو بود.

دانلود صرافی ارز دیجیتال اکی اکسچنج

ثبت نام در صرافی اکی اکسچنج


اما الان…
برایتان خبر خوشی داریم 🙂

قریب بر ۳ سال پیش با بالا گرفتن تب خرید و فروش بیت کوین و ارز های دیجیتال اقدام به ورود به این بازار پر فراز و نشیب کردیم و توانستیم اعتماد سیل وسیعی از کاربران را اما به سختی جلب کنیم …
کمتر کسی است که اکنون اوکی اکسچنج را در بازار خرید و فروش ارز های دیجیتال نشناسد یا حداقل یکبار اگر قصد خرید یا بررسی قیمت را داشته، از آن دیدن نکرده باشد.
در تمام این سال در ارائه خدمات پیشرو بودیم به شکلی که همواره از جدیدترین نرم افزار ها مانند صرافی های بین المللی استفاده کردیم. بیش از ۲ سال است که در اوکی اکسچنچ همه چیز به صورت اتوماتیک صورت می پذیرد؛ از درج قیمت به صورت لحظه ای تا ارائه کیف پول ارز های دیجیتال و ارسال و دریافت آنلاین ارز های دیجیتال.
کمتر کسی از ما گله مند بود مگر در شرایطی که همه چیز از دست ما خارج بود مثل عدم ارائه خدمات توسط بانک ها به صورت مقطعی یا عدم ارائه خدمات توسط صرافی های خارجی که ما به ناچار باید با آن ها مبادلات را انجام می دادیم…

اکنون پس از گذشت ۶ سال سابقه کاری موفق و نیز افزایش کارکنان شرکت به بیش از ده نفر متخصص در حوزه های برنامه نویسی، بهینه سازی و نیز امنیت، وجود بازاری برابر برای خریداران و فروشندگان ارز های دیجیتال، فضا را مناسب برای تولید پلتفرم معاملاتی P2P یا بدون واسطه برای ارز های دیجیتال دیده ام و اقدام به عرضه‌ آن با بروز ترین امکانات کرده ایم.
اوکی اکسچنج از این پس بستری امن، سریع و با کمترین نرخ کارمزد خواهد بود که شما به آسانی و بدون هیچ هزینه اضافی می توانید در هر لحظه از شبانه روز سفارشات خود را ثبت و به خرید بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال بپردازید…


اوکی اکسچنج تریدر
معاملات و بازار
اکسچنج تریدر چیست و چگونه کار می کند؟ – اوکی اکسچنج تریدر یک پلتفرم معاملاتی شخص به شخص است که به شما این امکان را می دهد، با دیگر خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال به معامله بپردازید؛ به نوعی این پلتفرم به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده است و نقش مستقل و مجزایی در خرید و فروش ها ندارد.
برای معامله از کجا شروع کنم؟ – برای شروع معامله در اوکی اکسچنج نیاز است که ثبت نام کنید و سپس ایمیل خود را تایید نمایید؛ پس از این که تایید بخش احرازهویت و ثبت کارت شما توسط کارشناس با موفقیت انجام شد، می توانید در سایت اقدام به معامله کنید. معامله در تریدر به دو صورت امکان پذیر است، معامله با قیمت بازار و معامله با قیمت ثابت که در این قسمت می توانید با قیمت دلخواه خود سفارش ثبت کنید. .
چگونه یک معامله باز کنم؟ – شما برای شروع یک معامله نیاز به یک دارایی اولیه دارید، یعنی باید مقداری ارز به وب سایت واریز کنید و آن را بفروشید تا ریال بدست آورید و یا از بخش کیف پول نسبت به واریز ریال اقدام نمایید و سپس از مشتریانی که فروشنده ارز دیجیتال هستند نسبت به خرید ارز اقدام نمایید.
سود صرافی از کجاست؟ – سود صرافی از انجام یک معامله دریافت می شود، ثبت و حذف سفارش شامل دریافت کارمزد نمی شود.
چگونه یک سفارش باز کنم؟ – برای خرید یا فروش از دو روش می توانید اقدام کنید: معامله با قیمت بازار که لیست آن ها را می توانید از قسمت پیشنهادات خریداران و فروشندگان مشاهده کنید. روش دوم برای خرید یا فروش، این است که معامله ای را با قیمت پیشنهادی خود ثبت کنید تا در زمان رسیدن به قیمت پیشنهادی، فروشنده یا خریدار آن را قبول کرده و معامله شما انجام شود.
چگونه می توانم سریع اقدام به خرید و فروش با قیمت حال حاضر بازار کنم؟ – برای این کار نیاز است از طریق شیوه معاملاتی ‘قیمت بازار’ اقدام نمایید؛ توجه داشته باشید با توجه به این که شما در این قسمت نسبت به خرید یا فروش از کل سفارشات ثبت شده اقدام می کنید، خرید یا فروش با قیمت میانگین محاسبه شده و به صرفه نخواهد بود.
چگونه یک سفارش دلخواه با قیمت ثابت ثبت کنم؟ – برای استفاده از این شیوه معاملاتی کافی است دربخش بازار، بر روی گزینه ‘قیمت ثابت’ کلیک کرده و پس از انتخاب نوع خرید یا فروش، با وارد کردن قیمت مورد نظر و مقدار مورد نظر خود، نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید و منتظر بمانید که سفارش شما توسط یک کاربر دیگر تایید شود. توجه داشته باشید لغو سفارش و ثبت آن شامل هزینه نمی باشد و شما می توانید قبل ازتایید سفارش توسط کاربران دیگر، نسبت به لغو آن اقدام نمایید؛ همچنین برای اینکه سفارش شما انجام شود نیازی نیست که سیستم خود را روشن نگه دارید و سفارش شما بصورت خودکار درصورت تایید توسط دیگرکاربران انجام خواهد شد.
کیف پول
کیف پول چیست؟ – به صورت کلی شما در اوکی اکسچنج دارای یک کیف پول دیجیتالی برای همه ارزهای موجود در قسمت تریدر هستید که به آن کیف پول می گوییم. کیف پول داخلی شما به محض تایید حسابتان برای شما فعال می شود. برای انجام یک معامله شما نیاز به دارایی اولیه دارید که بسته به نظر شما می تواند ریال یا ارز دیجیتال باشد.
چگونه می توانم ارز خود را به اوکی اکسچنج واریز کنم؟ – شما می توانید وارد بخش کیف پول شوید و پس از انتخاب ارز خود، از قسمت واریز، اقدام به ارسال ارز خود به آدرس دریافت شده کنید.
برداشت از کیف پول چگونه است؟ – شما می‌توانید وارد بخش کیف پول شوید و پس از انتخاب ارز خود، از قسمت برداشت، اقدام به ارسال ارز خود به آدرس کیف پول خارجی کنید. ( دقت داشته باشید جهت واریز و برداشت ارز باید شبکه مبدا و مقصد یکی باشد )
تاریخچه معاملات چیست؟ – از قسمت تاریخچه معاملات می توانید گزارش و فاکتور معاملات خودتون رو مشاهده کنید. معاملات خرید و فروش شما به صورت مشخص و براساس تاریخ در تاریخجه معاملات قابل مشاهده است.
چرا کیف پول من اجازه برداشت نمی دهد و دارای یک زمان مشخص برای فعال سازی است ؟ – به جهت جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو ، اوکی اکسچنج ممکن است به دلایلی خاص ، برداشت از کیف پول شما را برای مدت ۷۲ ساعت مسدود کند. این مورد ممکن است به دلایلی نظیر خرید بیش از سقف مجاز ، بررسی مجدد احراز هویت شما و نیز توصیه های پلیس فتا مبنی بر عدم تسویه حساب سریع با مشتریان تازه وارد صورت پذیرد .
چگونه میتوان مقدار ریالی خود را بین دو پلتفرم اوکی اکسچنج و اوکی اکسچنج تریدر انتقال داد ؟ – برای انتقال ریالی از تریدر به اوکی اکسچنج و یا از اوکی اکسچنج به تریدر می توانید از بخش انتقال ریالی استفاده کنید. برای استفاده از این امکان می توانید از قسمت کیف پول اوکی‌اکسچنج > بخش انتقال ریالی اقدام کنید.
چه کسانی می توانند حساب ریالی خود را در بخش اکسچنج شارژ کنند؟ – تمامی کاربران اوکی اکسچنج که احرازهویت آنها تایید شده اند، می توانند واریز ریالی داشته باشند.
تاریخچه معاملات
چگونه سوابق معاملات خود را مشاهده کنم؟ – به صورت کلی این کار از دو بخش قابل انجام است: در صفحه بازار، پایین صفحه از قسمت تاریخچه سفارشات می توانید معاملات خود را در ۲۴ ساعت گذشته مشاهده نمایید و نیز می توانید از منو تاریخچه معاملات، نسبت به معاملات خود آگاهی کسب کنید.


اوکی اکسچنج
خرید از سایت
اوکی اکسچنج چیست ؟ – اوکی اکسچنج پلتفرم خرید و فروش ارز با قیمت لحظه ای و به صورت آنی با وب سایت است که تمامی قیمت ها مشخص و در هر مقداری قابل انجام بوده است و همچنین نیازی به انتظار برای قبول سفارش توسط یک مشتری دیگر نمی باشد.
چگونه در اوکی اکسچنج از سایت خرید کنم؟ – جهت خرید از وب سایت، حساب کاربری شما باید تایید شده باشد سپس می توانید از طریق منو تبادل ارز و تعیین کوین خود مراحل را به آسانی پیش بروید و با کیف پول ریالی خود پرداخت و کوین خود را دریافت کنید ( قبل از خرید کیف پول ریالی خود را شارژ کنید)
حداقل مبلغ خرید از سایت چقدر است؟ – حداقل خرید از وب سایت با توجه به محدودیت های وب سایت های خارجی در زمان ارسال کوین یا تبدیل کوین ‘معادل تقریبی ۱۰ دلار به ریال’ است که در زمان خرید اگر کمتر از آن باشد به شما پیام اخطار نمایش داده می شود.
روش پرداخت وجه جهت خرید چگونه است؟ – ابتدا باید از طریق درگاه کیف پول ریالی خود را شارژ کنید تا بتوانید از قسمت تبادل ارز اقدام به خرید با توجه به موجودی کیف پول ریالی خود کنید.
مدت زمان ارسال کوین خریداری شده به کیف پول ما چقدر است؟ – مدت زمان ارسال کوین ها به کیف پول شما ، به صورت آنی و پس از خرید می باشد اما به صورت کلی تمامی ارزهای دیجیتال جهت انجام پروسه تایید تراکنش در بلاک نیازمند مدت زمان خاصی می باشند که این مورد می تواند از ۱ دقیقه تا ۲ ساعت یا بیشتر بسته به نوع کوین متفاوت می باشد، به صورت کلی می توانید، مراحل ارسال و لینک تراکنش را از طریق بخش ‘تاریخچه خرید’ و فاکتور خود مشاهده و پیگیری نمایید.
اگر آدرس کیف پول خود را اشتباه وارد کنیم چه اتفاقی می افتد؟ – به صورت کلی چندین مورد اشتباه در واردکردن کیف پول امکان پذیر است ۱- کیف پول مربوط به کوین دیگری است اما سایت آن را ارسال کرده است در این صورت دیگر امکان پیگیری میسر نیست و شما باید با شماره تراکنش خود به پشتیبانی والت یا اوکی اکسچنج پیگیری کنید ۲- آدرس درست است اما آدرس دوم یا ممو(Destination tag) را وارد نکردید در این چنین موارد کوین مورد نظر شما گم می شود و قابل پیگیری نیست..
چگونه میتوانم در مورد کوین ها اطلاعات کسب کنم؟ – جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوین ها می توانید از وبلاگ اوکی اکسچنج استفاده کنید و همینطور می توانید در اینستاگرام و تلگرام ما را دنبال کنید تا هم اطلاعات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال افزایش دهید و هم از اخبار لحظه ای مطلع شوید.
محدودیت خرید در اوکی اکسچنج در چه صورتی برداشته می شود ؟ – در حال حاضر سقف واریز ریالی برای تمامی حساب کاربری ها پانزده میلیون تومان است درصورتی که بیش از سقف خود ، واریزی داشته باشید کل کیف پول شما به مدت ۷۲ ساعت اجازه برداشت ندارد پس از اتمام این زمان سقف واریز و برداشت برای حساب کاربری شما نامحدود خواهدشد.


فروش به سایت
نحوه فروش به وب سایت چگونه است؟ – جهت فروش ارز دیجیتال در اوکی اکسچنج باید از قسمت تبادل ارز اقدام کنید؛ به این صورت که کوین و سپس مقدار را برای فروش انتخاب می کنید. برای فروش کوین خود باید از کیف داخلی اقدام کنید، اگر موقع فروش در قسمت تبادل ارز موجودی ارزی شما در کیف پول داخلی کافی نباشد یا موجودی نداشته باشد، در مرحله دوم منتظر ارسال کوین باقی می ماند تا کیف داخلی خود را شارژ کنید و بعد از آن مراحل را ادامه دهید. توجه داشته باشید برای ارسال ارز از کیف پول خارجی به کیف پول داخلی خود زمانی محدود دارید و بعد از آن آدرس مورد نظر متعلق به شما نیست. البته اگر بیشتر از زمان درنظرگرفته شده به طول انجامید، می توانید قبل از اتمام این زمان مجدد روی واریز زده و آدرس رو برای زمان بیشتری تمدید کنید. لازم به ذکراست که فقط آدرس‌های بیت کوین، لایت کوین و دوج کوین بعد ازاولین واریز برای مدت نامحدود برای شماست و همانند دیگر آدرس ها تغییر نمی کند و از شما گرفته نخواهد شد. البته برای اطمینان از ارسال ارزهای خود، قبل از واریز لازم است مجدد آدرس را بررسی کنید.
آیا امکان لغو فروش پس از ارسال کوین به کیف پول شما برای فروش میسراست؟ – خیر ! به دلیل اینکه تمامی کوین ها در قسمت فروش بلافاصله به دلار تبدیل می شود این امکان فراهم نیست .
حداقل مبلغ قابل فروش به وب سایت چقدر است؟ – حداقل مقدار فروش به وب سایت برای ارزهای دیجیتال ‘معادل تقریبی۱۰ دلار به ریال’ خواهد بود و در بخش فروش در صورتی که کمتر از آن وارد کنید، پیام خطای ‘حداقل مبلغ قابل قبول’ را می توانید مشاهده کنید .
مدت زمان واریز وجه به حساب های ما چقدر است؟ – مدت زمان واریز ریال به حساب شما بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت در روزهای کاری بانک خواهدبود همچنین تاریخ و ساعت واریز به حساب شما از بخش تاریخچه فروش به سایت قابل پیگیری ومشاهده می باشد.
درخواست برداشت ریالی به چه حساب هایی میسر می باشد؟ – امکان ارسال حواله به همه بانک های کشور و حساب های شخص تایید شده در سایت امکان پذیر می باشد ، جهت تسویه حساب ریالی باید شماره شبا خود را که بنام شخص شماست وارد کنید.
شماره شبا چیست و چگونه آن را بدست آوریم؟ – شماره شبا کدی ۲۴ رقمی از اعداد است که تمامی حساب های بانکی کشور دارای آن می باشند و جهت تراکنش های بین بانکی استقاده می گردد شما با یک سرچ ساده در گوگل به این ترتیب مثال حساب شما برای بانک ملت است ‘تولید شبای بانک ملت’ و پس واردشدن به سایت بانک ملت با واردکردن شماره حساب خود آن را دریافت کنید . همچنین می توانید با مراجعه به شعب بانکی خود، آن را دریافت کنید.
حواله پایا چیست؟ – حواله پایا یک نوع از حواله بانکی است که برای تراکنش های بین بانکی صورت می پذیرد و امکان ارسال پول از یک بانک با یک بانک با نام دیگر را فراهم می کند گفتنی است درطول ساعات کاری بانک ها امکان ارسال این حواله میسر می باشد.
کیف پول داخلی
کیف پول داخلی اوکی اکسچنج چیست؟ – کیف پول داخلی اوکی اکسچنج این امکان را به شما می دهند که بدون محدودیت زمانی و با امنیت بالا تمامی کوین هایی که قابل خرید و فروش در اوکی اکسچنج هستند را نگهداری کنید و بدون هزینه اضافی و با اطمینان کامل و بدون ترس از تحریم به خرید و فروش بپردازید یا وجوه خود را برداشت کنید. توجه داشته باشید که استفاده و واریز و برداشت از این کیف پول کاملا اختیاری بوده و از امنیت بالایی برخوردار است . برداشت ها از ‘کیف پول داخلی اوکی اکسچنج’ آنی می‌باشد. البته اگر به دلایلی مانند شلوغ بودن شبکه برداشت شما زمان بر شد، هیچ جای نگرانی نیست و در صورت عدم واریز به کیف خارجی شما، ارز مورد نظر به کیف داخلی اوکی اکسچنج شما واریز خواهد شد.
چه کوین هایی را میتوان در کیف پول داخلی نگهداری کرد؟ – تمامی کوین هایی که در لیست خرید و فروش و کیف پول وجود دارد نظیر بیت کوین، اتریوم، ریپل را میتوان در کیف پول داخلی اوکی اکسچنج نگهداری کرد.
چگونه میتوان به کیف پول داخلی کوین اضافه کرد؟ – از منوی’کیف پول’ و بخش ‘واریز’ روبه روی هر کوین و برداشتن آدرس و واریز مقدار کوین خود و ثبت آن می توانید به کیف پول داخلی اضافه کنید .
آیا میتوان بدون محدودیت درخواست خروج ثبت کرد؟ – بله این امکان میسر می باشد فقط باید حداقل میزان برداشت که در قسمت برداشت ذکر شده است را رعایت نمایید.
امنیت کیف پول داخلی چگونه تضمین شده است؟ – امنیت همیشه در اولویت اوکی اکسچنچ بوده و کیف پول مهمترین آن است . ما در اوکی اکسچنج تمامی مبالغ مشتریان را در کیف پول سرد و به صورت آفلاین نگهداری می کنیم همچنین در بخش کد نویسی از جدید ترین روش ها با امنیت بالا استفاده کردیم که راه نفوذ را تا حد قابل قبولی غیرممکن کرده است . از این جهت در جهت حفظ دارایی مشتریان اطمینان کامل می دهیم که بدون هیچ نگرانی می توانند از آن استفاده نمایند.
آیا نگهداری کوین در آن شامل هزینه است؟ – خیر نگهداری کوین خود در اوکی اکسچنج شامل هیچ هزینه نگهداری نمی باشد.
مدت زمان دریافت کوین پس از ثبت درخواست خروج چقدر است؟ – با توجه به این که ما جهت امنیت کاربران از کیف پول سرد استفاده می کنیم مدت زمان انجام سفارش خروج شما آنی می باشد.
آیا میتوان کوین های کیف پول داخلی را فروخت یا تبادل کرد؟ – بله، می توانید از قسمت تبادل ارز اقدام به فروش کنید. البته توجه داشته باشید که مقدار وارد شده برای فروش باید با موجودی کیف پول شما برابر باشد.
چرا کیف پول من اجازه برداشت نمی دهد و دارای یک زمان مشخص برای فعال سازی است ؟ – به جهت جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو ، اوکی اکسچنج ممکن است به دلایلی خاص ، برداشت از کیف پول شما را برای مدت ۷۲ ساعت مسدود کند. این مورد ممکن است به دلایلی نظیر خرید بیش از سقف مجاز ، بررسی مجدد احراز هویت شما و نیز توصیه های پلیس فتا مبنی بر عدم تسویه حساب سریع با مشتریان تازه وارد صورت پذیرد .
چگونه میتوانم به تاریخچه واریز و برداشت کیف پول داخلی خود دسترسی داشته باشم ؟ – از بخش منو کیف پول بخش گزارشات ارزی می توانید از واریز و برداشت های کیف داخلی خود اطلاع کسب کنید.
گزارش ریالی و ارزی چیست؟ – از قسمت گزارش ریالی می توانید تمام انتقال های ریالی و خرید و فروش های خود را بررسی کنید. از قسمت گزارش ارزی می توانید تمام انتقال های ارزی و خرید و فروش های خود را بررسی کنید.
امنیت و پشتیبانی
چگونه به مجموعه اوکی اکسچنج اعتماد کنیم ؟ – مجموعه اوکی اکسچنج با بیش از ۵ سال سابقه درخشان و خدمت رسانی به چندهزار مشتری جزء برترین وب سایت ها در این حوزه به شمار می رود و با توجه به نکاتی که در ادامه ذکر می‌شود می توانید نسبت به ایمن بودن پرداخت وجه خود اطمینان حاصل کنید ۱- استفاده از درگاه بانکی جهت پرداخت که درزمان دریافت آن، برای هر وب سایت تایید صلاحیت و احراز محل سکونت و تاییدیه بانکی برای شخص درخواست کننده نیاز است ۲-تلفن ثابت محل کار در وب سایت ثبت شده است ۳- تلفن همراه ثبت شده در وب سایت ۴-بیش از ۱۰۰۰۰ نفر دنبال کننده واقعی در کانال تلگرام ۵-بیش از ۵سال حضور در این حوزه ۵-نمایش تبلیغات در برترین وب سایت خبری ارزهای دیجیتال و…
از اطلاعات ما چگونه محافظت می شود؟ – اطلاعات شما در اوکی اکسچنج با بروز ترین روش های کد نویسی به صورت هش ذخیره شده و از امنیت بالایی برخوردار است همچنین عکس های ارسالی شما جهت امنیت بیشتر به صورت آفلاین نگهداری می گردد.
نیاز به پشتیبانی دارم از چه طریقی ممکن است؟ – پشتیبانی همیشه از الویت های کاری ما بوده است واز این رو شما می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره های داخل وب سایت و نیز چت آنلاین داخل وب سایت و همچنین بخش تیکت ها ، با ما در ارتباط باشید.
ساعات کار پشتیبانی چگونه است؟ – شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب و نیز ایام تعطیل به صورت تیکت در خدمت شما کاربران گرامی هستیم.
ساعات کار وب سایت چگونه است؟ – امکان خرید و فروش ، ثبت درخواست واریز و برداشت در تمامی ساعات شبانه روز میسر می باشد.


حساب کاربری
ورود و ثبت نام
چگونه ثبت نام من کامل می شود؟ – پس از ثبت نام، یک ایمیل جهت تایید آن به شما ارسال می گردد و پس از دریافت کد تایید، شما می توانید وارد حساب کاربری خود شوید، اما برای واریز ریال نیاز به احراز هویت کامل خواهید داشت. درصورتی که اطلاعات هویتی به درستی وارد شود، و عکس هویتی شما مطابق با تصویر و خوانا باشد ، سپس سریعا تایید هویت می شوید و می توانید اقدام به افزودن کارت بانکی به نام خود کنید؛ در صورتی که کارت بانکی به نام شما باشد و تایید گردد، امکان واریز ریال به وب سایت را دارا خواهید بود .
چگونه وارد حساب کاربری خود شوم؟ – برای ورود به وب سایت پس از ثبت نام شما باید وارد حساب کاربری خود شوید؛ درصورتی که اطلاعات را درست وارد کنید، وارد حساب کاربری خود خواهیدشد. اگر از شما درخواست کد دومرحله ای می شود، باید آن را در کادر مورد نظر وارد نمایید .
رمز خود را فراموش کرده اید؟ – از بخش ورود می توانید روی گزینه فراموشی رمز کلیک کنید و یک ایمیل برای شما ارسال می گردد که حاوی کد چند رقمی خواهد بود،توجه داشته باشید در صورت تغییر رمز حساب، امکان برداشت تا ۲۴ ساعت برای حساب شما غیرفعال می باشد .
چرا در زمان وارد کردن ایمیل در قسمت ثبت نام خطای عدم پشتیبانی از سرویس دهنده ایمیل نمایش داده می شود؟ – به این دلیل که ایمیل به درستی وارد نشده است یا از سرویس دهنده ایمیل پشتیبانی نمی شود ، لطفا از سرویس ایمیل های ذکرشده استفاده کنید: gmail.com, yahoo.com
ورود دو مرحله گوگل یا تاییده گوگل
ورود دو مرحله برای چه استفاده می شود؟ – ورود دومرحله ای به شما این امکان را می دهد که در صورتی که رمز خود را از دست دهید، نگرانی ماهیت حساب خود را نداشته باشید؛ زیرا شخصی دیگر قادر به ورود به حساب کاربری شما نخواهد بود و حتما باید به گوشی شما و کد دو مرحله ای دسترسی داشته باشد.
کد تایید گوگل در کدام قسمت های وب سایت استفاده می شود؟ – شما پس از فعال سازی آن در هر بار ورود نیاز به استفاده از آن را خواهید داشت؛ همچنین به جهت امنیت برداشت، حتما باید آن را فعال نمایید و در هر بار درخواست برداشت، از آن استفاده نمایید.
چگونه میتوان آن را غیر فعال کرد؟ – شما می‌توانید از بخش امنیت حساب اقدام به غیر فعال سازی ورود دومرحله ای خود نمایید؛ توجه داشته باشید در صورت غیرفعال سازی به مدت ۲۴ ساعت نمی توانید اقدام به برداشت کوین نمایید. ضمنا بدون فعال سازی مجدد امکان برداشت میسر نیست!
گوشی خود را گم کردید یا دسترسی ندارید؟ – شما در زمان فعال سازی، یک کد بکاپ دریافت می کنید که باید حتما آن را جایی غیر از گوشی خود یادداشت و نگهداری کنید تا در صورت بروز چنین مشکلاتی اقدام به بازیابی نمایید و مجدد به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید. جهت این کار تنها کافی است با نصب مجدد نرم افزار و ورود به آن، از بخش add و سپس از شما درخواست یک نام می شود که می توانید نام وب سایت را وارد کنید و سپس کد بکاپ خود را وارد کنید و مجددا آن را فعال نمایید.
کد پشتیبان یا بکاپ ورود دو مرحله ای گوگل را گم کرده اید و به آن دسترسی ندارید؟ – در این صورت پروسه بازگردانی آن پس از مراحل سخت گیرانه احراز هویت مجدد شما حداقل ۷ روز به طول می انجامد و پس از کارشناسی نسبت به غیرفعال سازی آن اقدام خواهیم کرد.
اطمینان دارید که کد وارد شده صحیح است اما سیستم به شما پیغام خطا نمایش می دهد؟ – برای رفع این مشکل ساعت گوشی خود را در حالت اتوماتیک قرار دهید و یک بار وارد نرم افزار شوید و از بخش تنظیمات اقدام به بروز رسانی مجدد یا Sync نمایید مشکل بر طرف می گردد. در صورت لزوم، یک بار گوشی خود را خاموش روشن نمایید.
آیا این نرم افزار بدون اینترنت هم کار می کند؟ – بله؛ الگوریتم این نرم افزار بر اساس زمان کار می کند و نیاز به اینترنت ندارد.
احراز هویت
چرا احراز هویت نیاز است؟ – به دلیل ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در اوکی اکسچنج و ماهیت آن ها که می تواند برای جرایم زیادی مورد استفاده قرار گیرد و همچنین عدم سواستفاده کلاهبرداران اینترنتی که اقدام به دزدیدن اطلاعات کارت ها می کنند، نیاز است که هر فرد تنها با هویت و کارت بانکی خود اقدام به معامله و واریز و برداشت نمایید تا از این گونه مشکلات جلوگیری شود.
پروسه احراز هویت چقدر زمان میرد؟ – احرازهویت در اوکی اکسچنج، در صورت ورود اطلاعات پایه درست به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و در صورت بروز مشکل به کارشناس ارسال می گردد و در ساعات کاری بین ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب بررسی می گردد. به صورت کلی احراز هویت بیشتر از ۲۴ ساعت زمان نمی برد.
احراز هویت شما رد شد؟ – به صورت کلی در صورت بروز دو مشکل احراز شما رد خواهد شد: ۱- عدم همخوانی اطلاعات هویتی واردشده در وب سایت با استعلام از ثبت احوال ۲- عدم همخوانی یا وضوح عکس ارسالی تایید هویت(از واضح بودن عکس ارسالی کارت ملی در کنار چهره خود اطمینان حاصل کنید.)

به یاری شما باز هم بهترین خواهیم بود.

همواره منتظر دریافت انتقادات و پیشنهادات سازنده شما در جهت رفع مشکلات و قوی تر شدن هستیم 🙂
پیروز باشید…

حتما ببینید

دو برابر تعداد ساختمان های ویران شده در حلب

واشنگتن پست با استناد به تصاویر ماهواره ای: اسرائیل جنگ خود را در غزه با …

افزایش بی ضابطه هزینه ارسال پیامک بانک رسالت

امروز پیامکی از سوی بانک رسالت مبنی بر برداشت ۱۵۰۰۰۰۰ ریال بابت کارمزد پیامک اطلاع …

دیدگاهتان را بنویسید

logo-samandehi