فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!!

« علم و دانش »، یکی از نقاط درخشان تاریخ زندگی بشر است؛ چرا که یکی از وجوه برتری انسان بر سایر موجودات زنده، « علم و دانش » می باشد. « علم » با تمام پیچیدگی ها و ظرایف خود، هرگاه که معصوم از تبانی و انحراف بوده، همچون عقربه ی « قبله نما »، خالق بزرگ هستی را نشان می داده است؛ اما هرگاه که مطامع شهوت پرستان، زورگویان و دنیاطلبان، معصومیت « علم » را لکه دار نموده و در آن دستکاری کرده، در تقابل با دین قرار گرفته است.

در طی مقالات قبلی وبسایت « وعده ی صادق » و در قالب عناوینی همچون « الحدید و اعجاز آهن »، « طول عمر و جوانی حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)؛ واقعیتی منطبق بر علم، نه افسانه! »، « سوره ی نور و معجزه در اپیدمیولوژی »، « سوره ی نساء و معجزه در پاتولوژی »، « سوره های بقره و لقمان و اعجاز شیر مادر » و بخش پایانی مقاله ی « فراماسونری دجال آخرالزمان » (بررسی سوره ی « روم » و اعجاز « پست ترین سرزمین گیتی »)، عزیزان مخاطب وبسایت با برخی از معجزات بزرگ « قرآن کریم » آشنا شده اند و ملاحظه فرموده اند که هرگاه علم به نتایج و جمع بندی مناسبی رسیده و از گزند دستبرد و انحراف مصون مانده است، عظمت و دانش بی حد و حصر خالق بی همتا را فریاد زده است.

در این میان، یکی از مواردی که به عنوان یک نظریه ی علمی و با دخالت، سوء استفاده و پنهانکاری شهوت پرستان و دنیاطلبان به ظاهر دانشمند، به عنوان حربه ای علیه دین مورد استفاده قرار گرفته است، « نظریه ی تکامل داروین » می باشد که البته عبارت « فرضیه ی تکامل » بیشتر برازنده ی آن می باشد.

وبسایت « وعده ی صادق » از حدود ۳ سال پیش بررسی علمی این مسئله را در دستور کار خود قرار داده و همواره مترصد فرصتی بود تا به بررسی، نقد، بیان نقاط ضعف و اشکالات موجود در « فرضیه ی تکامل » بپردازد، اما تلاش جدی برای شروع این بحث، از فروردین و اردیبهشت سال ۱۳۹۰ شکل گرفت که متاسفانه به دلیل بروز مشکلات داخلی در بین گروه های فعال مهدوی که اولین آن ها مسئله ی « مبشران ظهور » و بعدی « انحراف عبدالله هاشم » و آخری نیز فیلم ساخته ی برادران « ردپا کلیپ » بود، این مقوله تا بهمن ماه سال ۱۳۹۰ به تأخیر افتاد. در طی ۱۰ ماه نامبرده، تألیف مقالات اجباری همچون « مهدویون و امتحانی بزرگ! »، « انحراف عبدالله هاشم فیلمساز مسلمان! » و « بازی دو سر باخت! » که به بررسی مشکلات پیش آمده در بین گروه های همکار و همفکر مهدوی می پرداخت، وقت پرداختن به « فرضیه ی تکامل » را از دست اندرکاران وبسایت، ربود و گشایش جبهه ی علمی جدید را تا بهمن ماه امسال به تأخیر انداخت. به هر حال، بعد از تأخیری چند ماهه، به لطف خداوند متعال، از این تاریخ به بعد، به نقد « فرضیه ی تکامل » می پردازیم.

لازم به ذکر است که در طی چند سال اخیر، تلاش های متعددی در جهت نقد « فرضیه ی تکامل » صورت گرفته است و محققان مختلفی، به نقد و بررسی این « فرضیه » پرداخته اند. افرادی همچون محقق محترم و برجسته ی اهل ترکیه « هارون یحیی (عدنان اکتار) »(۱) و نویسنده ی یهودی « Ben Stein »(۲) در خارج از کشور، و محقق ایرانی آقای « حسن عباسی » و برخی وبلاگ های داخلی، به صورت پراکنده به این مسئله پرداخته اند.

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه! ۱/ مقدمه ای بر داروینیسم

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه! ۲ / مستند (اخراج شده : Expelled)؛ چاله یا چاه؟!

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه! ۳ / باور، فرضیه، نظریه، واقعیت یا قانون؟

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه! ۴ / دستاویزی به نام فسیل ها (سنگواره ها)!!!

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (مقدمه)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۱)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۲)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۳)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۴)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۵)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۶)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۷)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۸)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۹)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش ۱۰)

فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه!!! – ۵ (بخش پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید