همه چیز درباره اکو اسمارت

همه چیز درباره اکو اسمارت

نظر دسته اول

آیا اکو اسمارت “EcoSmart” کلاه برداری است!

برخی افراد در بدو عرضه قراردادهای هوشمند این پروژه بلافاصله پروژه اکو اسمارت را یک پروژه مالتی لول مارکتینگ (MLM) که از نام قرارداد هوشمند و ارز دیجیتال ترون سوء استفاده می‌کند معرفی نموده اند و عنوان میکنند که هیچ ارزش افزوده‌ای در کار نیست و صرفا سرمایه‌های ورودی بین افراد قدیمی‌تر توزیع می‌شود که بیشترین مقدار این سرمایه به جیب خالق این طرح کلاه برداری می‌رود.

از نظر این عده اهداف پروژه اکو اسمارت کلی گویی است و هیچ انسجامی بین آن‌ها دیده نمی‌شود. صنعت گیمینگ هیچ ربطی به ربات هوشمند ترید و صرافی‌های غیرمتمرکز ارز دیجیتال ندارد. اولین نکته درباره یک پروژه استارت‌آپی و جدید در حوزه ارزهای دیجیتال، انتشار وایت پیپر (Whitepaper) است. متاسفانه هیچ وایت پیپری برای این پروژه موجود نیست. حتی نقشه راه (Road Map) معینی وجود ندارد و صرفا به کلی گویی بسنده شده است.

این عده ادعا میکنند اینکه این پروژه چون از قرارداد هوشمند استفاده می‌کند و قرارداد هوشمند غیرقابل تغییر و ثابت است، توجیه اشتباهی می‌باشد. ساختار پروژه اکو اسمارت کاملا ناسالم است و بخش زیادی از پول به جیب فرد سازنده این پروژه می‌رود، بدون آنکه این پروژه حداقل اطلاعات فنی را درباره آینده این طرح ارائه دهد. تمام تراکنش‌ها در قالب ارز دیجیتال ترون انجام می‌شود و ما توکن ECS را در ساختار آن نمی‌بینیم.

پروژه اکو اسمارت “EcoSmart” یک طرح پانزی در شمایل جدید است

این پروژه در واقع یک طرح پانزی است. هیچ ارزش افزوده‌ای ایجاد نمی‌شود و پول جدید بین افراد قدیمی توزیع می‌شود.

طرح پانزی یکی از پرکاربردترین طرح‌های کلاه‌برداری است. در این‌گونه‌ طرح‌ها، کلاه‌برداران به قربانیان پیشنهاد سرمایه‌گذاری در طرحی را می‌دهد که سودهای آن بسیار بالاتر از سودهای عُرف است. همچنین به قربانیان پیشنهاد می‌شود که در صورت جذب زیرمجموعه، نرخ سود آن‌ها افزایش خواهد یافت. طرح‌هایی مانند گلد کوئست در دهه ۸۰ در ایران، طرح یونیک فایننس در سال‌های اخیر و ارز دیجیتال بیت کانکت از نمونه‌های کلاه‌برداری پانزی بوده‌اند.

در طرح پانزی، ممکن است که کلاه‌بردار تا مدتی سود قول داده شده را از طریق پول وارد شده توسط قربانیان جدید را بدهد. اما پس از مدتی که ورود پول به مجموعه کاهش یافت، کلاه‌بردار به هدف خود رسیده است و با حجم عظیمی از پول فرار می‌کند.

تفاوت پروژه اکو اسمارت نسبت به سایر طرح‌های پانزی، استفاده از استخرهای توزیع سود می‌باشد. چنین چیزی در پروژه‌های پانزی کمتر دیده شده است و در واقع خلاقیت سازنده این پروژه کلاه‌برداری می‌باشد. اما باز هم با یک تفکر ساده در ساختار این سیستم، می‌توان به اشکالات آن پی برد.

چرا پروژه اکو اسمارت “EcoSmart” کلاه برداری است؟

در وهله اول برای شرکت در این پروژه، نیاز به سرمایه‌گذاری حداقل ۵۰۰۰ ترون است و از آنجا که پلن‌های ۱۰۰۰۰ تایی و ۲۰۰۰۰ تایی برای کاربران اغواکننده است، ممکن است که کاربر به سمت سرمایه‌گذاری بیشتر در این پروژه کشانده شود. نکته مهم این است که شما به هیچ عنوان حق برداشت سرمایه اولیه خود را نخواهید داشت و صرفا سودهای توزیع شده و پورسانت‌ها قبل برداشت است. اما پورسانت‌ها و سودهای توزیع شده اعداد پایینی هستند و بخش بزرگی به جیب خالق اکو اسمارت می‌رود. همانطور که در ابتدای نوشته بیان شد، پورسانت دریافتی در سطوح مختلف کمتر از ۱۰ درصد است و با احتساب این مورد، بیش از ۵۰ درصد سرمایه افراد در اختیار سازنده این پروژه قرار می‌گیرد.

از این ۵۰ درصد، ۱۰ درصد در قالب استخر عمومی، ۷ درصد در قالب استخر میانی و ۳ درصد در قالب استخر بازنشستگی بین افراد مختلف توزیع می‌شود. لذا حداقل ۳۰ درصد از کل سرمایه جذب شده از دایره پرداختی ها به کاربران خارج می‌شود و در اختیار خود پروژه اکو اسمارت قرار می‌گیرد.

نکته قابل توجه این است که این پروژه قول نداده که هر هفته ۱۰ درصد سود به سرمایه افراد اضافه کند، بلکه گفته است که ۱۰ درصد از کل “سرمایه‌های ورودی جدید” را بین کاربران توزیع می‌کند. بله! بقیه پول‌ها به جیب خود پروژه و سازنده آن می‌رود.

همچنین جالب است بدانید که برای رسیدن به سطح ۱۵ این سیستم، باید بیش از ۱۴ میلیون نفر را بتوانید جذب کنید!

احتمالا بسیاری از کاربران این پروژه نتوانند حداقل به اندازه سرمایه‌گذاری اول خود سود دریافت کنند، زیرا نرخ سود این پروژه بسیار پایین است. با کاهش افراد جدید نیز سود دریافتی افراد قبلی بسیار کاهش می‌یابد. پروژه پانزی دابل وی نیز شبیه به اکو اسمارت است و از قرارداد هوشمند اتریوم در حال سوء استفاده می‌باشد. اما تفاوت پروژه اکو اسمارت با دابل وی این است که در دابل وی، پورسانت ۱۰۰ درصد است احتمالا کاربر بسیار سریع‌تر بتواند سرمایه اولیه خود را تامین کند. اما در اکو اسمارت به سبب نرخ سود پایین (به نسبت سایر پروژه‌های پانزی)، بسیاری از کاربران متضرر خواهند شد و نخواهند توانست سرمایه اولیه خود را بدست آورند.

نظر دسته دوم :

تا لحظه نگارش این مقاله در نیمه تیر ماه ۹۹ ، حدود ۳ ماه از آغاز پروژه اکو اسمارت سپری شده و طی این مدت مقالات مختلفی پیرامون این پروژه در سایتهای گوناگون نگارش شده است

برخی سایتهاآنرا یک پروژه بزرگ با سود دهی بسیار بالا برای سرمایه گذاران و خریداران سهام آن معرفی نموده و برخی سایتها نیز این پروژه را یک کلاهبرداری از سوی برنامه نویسان عنوان میکنند که با بررسی هر دو طیف مقالات میتوان به چند نکته کلیدی پی برد

از آنجا که این پروژه برای خود یک نقشه راه تعریف نموده و آنرا در بستر بلاک چین عرضه کرده و تمام سرمایه گذاران خود را در سهام پروژه ها شریک نموده که هر چقدر به میزان سرمایه مورد نیاز خود نزدیک تر میشود سهام خود را به قیمت بالاتری عرضه میکند به گونه ای که در ابتدای کار به ازای هر ۵۰۰۰ ترون ۱۰۰۰۰ سهم پروژه را عرضه میکرد و این قیمت در حال حاضر که در هفته دوازدهم پذیره نویسی خود قرار دارد به ازای هر ۵۰۰۰ ترون حدود ۴۶۰۰ سهم پروژه است

به عبارت دیگر طی دو ماه گذشته ارزش سهام این پروژه بیش از ۲ برابر رشد داشته است و هر هفته هم این ارزش بیشتر خواهد شد و از آنجا که سهام این پروژه محدود است و با تکمیل ظرفیت عرضه ای نخواهد بود پیش بینی میشود ارزش ذاتی سهام این پروژه پس از اتمام سهام آن مشخص شود

اما نکته دیگری که نباید از آن غافل شد هوشمند بودن قراردادهای پروژه است که برای تمام سرمایه گذاران و طراحان این پروژه به صورت ابدی بازدهی خواهد داشت ، به عبارت دیگر امکان هرگونه کلاه برداری و سوء استفاده از آن را ناممکن خواهد کرد

اکو اسمارت Eco smart یک طرح جمعی برای سهام دار کردن کل سرمایه گذاران پروژه خود است و در تمامی پروژه‌های آتی سرمایه گذاران خود را از سود حاصل شده مشارکت می دهد. هر سهم ، کوین یا توکن یک روش برای عرضه اولیه دارد مثل ایردراپ، عرضه اولیه یا رایگان و … اکو اسمارت برای عرضه اولیه خود از قدرت شبکه سازی استفاده می کند.

با سرمایه گذاری در پروژه اکو اسمارت با توجه به زمان سرمایه گذاری و مقدار سرمایه سهام دار پروژه خواهید شد و محدودیتی در سرمایه گذاری وجود ندارد. با سرمایه گذاری در پروژه اکو اسمارت شما در تمامی پروژه های اجرا شده آینده از سود پروژه سهیم خواهید شد.


پروژه های برنامه ریزی شده ECOS TOKEN
گیم اسمارت کانترکت:

تصور کنید یک بازی آنلاین همانند کلش اف کلنز ساخته و اجرا شده که توانایی درآمدزایی از طریق بازی کردن را فراهم کند. به این صورت که شما برای ارتقا و آپدیت کلن خود، باید هزینه پرداخت کنید و بعد از ارتقای توانایی های ارتش شخصی خود می توانید به سرزمین های دیگه حمله کرده و منابع واقعی آنها را تصاحب کنید.
شرکت سوپر سل، خالق کلش او کلنز، سالها پیش مدعی شد که در سطح جهان از فروش جم یا الماس بازی میلیاردها دلار سرمایه بدست آورده است، ولی کلش او کلنز مقطعی بود. چون که بازیکن ها سرمایه از دست می‌دادند ولی در گیم اسمارت پلیرها درآمد زیادی به صورت مداوم و پایدار کسب می کنند.
اکسچنج و پلتفرم ترید غیر متمرکز:

در این پلتفرم اکسچنج و ترید بر روی شبکه بلاک چین قرار می‌گیرد و هیچ کس توانایی بلوکه کردن و یا مسدود کردن حساب شخصی را ندارد. جالب است که بدانید در این پلتفرم ترید و اکسچنج KYC و احراز هویت بی معناست.
درگاه پرداخت و والت غیر متمرکز ارز دیجیتال:

با درگاه پرداخت غیرمتمرکز ارز دیجیتال و همچنین ساخت والت غیرمتمرکز با خیالی راحت و آسوده می توان به تبادل مالی انجام داد.
ربات هوشمند تریدر:

یک ربات هوشمند تریدر طراحی شده و مثل یک نوزاد با هوش مصنوعی شروع به یادگیری ترید می‌کند و با گذشت زمان حرفه ای و بزرگ شده و تبدیل به یک تریدر بی رقیب می‌شود. اکو با فروش API این ربات سود زیادی را بدست می آورد.
سوشال اجتماعی:

با بزرگ شدن شبکه سهام دارن ECOS TOKEN، شبکه اجتماعی غیر متمرکز راه اندازی شده و رقیب اینستاگرام خواهد شد.

اکو توکن در نظر دارد مرحله به مرحله با افزایش سهام داران خود پروژه های ذکر شده را راه اندازی کند و تمامی سهام داران از سود پروژه های ذکر شده با توجه به میزان سهام خود از سود پروژه سهیم می باشند.
پلن سرمایه گذاری در سایت اکو اسمارت Eco smart
پروژه اول (شبکه سازی اسمارت):

با فعال کردن پکیج‌ ‌Level 5 👈 ۵۰۰۰ T‌RX
با فعال کردن پکیج Level 10 👈 ۱۰۰۰۰ TRX
با فعال کردن پکیج Level 15 👈 ۲۰۰۰۰ TRX
برای سرمایه گذار باز می شود.

درصد کمسیون ها از سطح های۱ تا ۱۵ به ترتیب زیر می باشد :
۹ ۸ ۷ ۶ ۵ ۴ ۳ ۲ (۱ تا ۸)
۱ ۱ ۱ ۱ ۱ (۹ تا ۱۳)
۰٫۵ ۰٫۵ (۱۴ و ۱۵)

پروژه ECO S TOKEN پلتفرم اسپیل اور عرضی را برای اولین بار در دنیا داراست و شبکه بر اساس تصاعد ۳ پیشروی می کند.
به طور مثال، از طرف لیدرهای بالاتر هر تعداد ورودی جدید ثبت شود کمک شایانی به کف مجموعه می کند و این ورودی ها در تیم کف مجموعه ثبت می شود.
✅ استخرهای سهام داران ECO S TOKEN:
شامل ۳ استخر برای سهام داران خود است.

✔️ استخر اول سهام داران ECO S TOKEN:
هر شخصی که ۳، ۹، ۲۷ سازمان خود را تا سطح ۳ بدون در نظر گرفتن حجم سرمایه گذاری تشکیل دهد، داخل استخر میانی لیدر ها شده که داخل این استخر ۷ درصد حجم کل سرمایه گذاری پروژه ذخیره شده و سرمایه گذاران به نسبت سهام خود از این استخر سهم می‌برید.
پورسانت این استخر به صورت ماهیانه محاسبه شده و به سهام داران تعلق می‌گیرد.

✔️ استخر دوم سهام داران ECO S TOKEN:
هر شخصی که ۵۰ هزار دلار از سطح یک تا ششم حجم فروش سازمانی داشته باشد. داخل این استخر شده که ۳ درصد حجم کل سرمایه گذاری پروژه داخل این استخر هست و سرمایه گذاران نسبت به میزان سهام خود از این استخر سهم می‌برد.
نکته : این ۵۰ هزار دلار چه توسط یک شخص در لول ۱ یا طی ۶ لول انجام شده باشد تفاوتی ندارد و شما وارد استخر می شوید.
پورسانت این استخر به صورت ماهیانه محاسبه شده و به سهام داران تعلق می‌گیرد.

✔️ استخر سوم سهام داران ECO S TOKEN:
کلیه سرمایه گذاران بدون هیچ قید و شرطی داخل این استخر هستند و ۱۰ درصد حجم کل سرمایه ECS داخل این استخر هست و بدون هیچ شرطی نسبت به سهام خود از استخر سهم می‌برند.
پورسانت این استخر به صورت هفتگی محاسبه شده و به سهام داران تعلق می‌گیرد.
ویژگی های اکو اسمارت:

✅ قرارداد هوشمند ترون Eco smart
✅ بر پایه الگوریتم بلاکچین
✅ يك پلتفرم كاملا غير متمركز
✅ راه اندازي شده روی ترون والت
✅ بدون هيچ ريسكي
✅ ١٠٠٪؜ امن و ايمن
✅ معاملات پاياپاي
✅ ١٠٠٪؜ شفاف
👈 بدون تغيير قوانين و تغییر پلن
👈 تجارتی پرسود بدون ضرر
👈 درامد پلکانی و قدرتمند
✅ پلن قدرتمند ماتریس همراه با پشتیبانی از تیم
✅ بدون شرط تعادل برای دریافت پورسانت
✅ پورسانت آنی و لحظه ای در حساب کیف پول شما
✅ شفاف و غیر قابل هک و اسکم
❌ بدون مدير و بدون مالك
❌ بدون هيچ شركتي ، بدون دخالت نفر سوم
❌ اسكم شدن يا متوقف کردن آن غير ممكن
❌ بدون نياز به درخواست برداشت
⚡️ پرداخت بصورت اتوماتيك انجام ميشود، دريافتي ها با توجه به قوانين قرارداد هوشمند ، مستقيما به والت شخصي شما واريز ميشود.
✅ مي توانيد تا بینهایت ترون در سال دريافت كنيد
✅ حقوق #مادام_العمر در Eco smart
نحوه سرمایه گذاری در اکو اسمارت Eco smart

برای شروع فعالیت به ساخت اکانت Eco smart باید یک کیف پول ترون ایجاد کنید. می توانید از TronLink برای کامپیوتر وTronWallet برای گوشی همراه استفاده کنید.

وارد اکانت TronLink یا TronWallet خود شوید و به اندازه مبلغ پکیج دلخواه را شارژ نمایید. توجه کنید اگر برای اولین بار در ترون لینک انتقال ترون دارید باید کمتر از ۱۰۰ عدد ترون انتقال بدید و سپس به اندازه مقدار پکیج ها واریز نمایید.
پس از واریز کامل به ترون لینک، حال به لینک ثبت کلیک کنید و در قسمت invest مقدار پکیج به علاوه ۵۰ ترون وارد کنید. به عنوان مثال اگر شما پکیج ۲۰ هزار ترونی را انتخاب کرده اید باید ۲۰۰۵۰ را در وارد کنید و سپس روی invest کلیک کنید، بعد از آن صفحه از ترون لینک برای شما باز می شود و لطفا هیچ کدام از گزینه ها را تیک نزنید و با همان حالت accept را بزنید تا مبلغ از حساب ترون لینک شما به حساب سیستم سایت منتقل شود. در نهایت با رفرش کردن صفحه و مشاهده قسمت سبز رنگ در همان قسمت invest ثبت نام شما انجام شده است.

توجه : از آنجا که برای ثبت نام نیاز به یک معرف دارید میتوانید از این لینکهای معتبر زیر به عنوان معرف استفاده کنید

https://www.ecstoken.com/invest/?referralLink=TGRyUpkR7q4KFLuz6wspkPnRCFexCUS67h

https://www.ecstoken.com/invest/?referralLink=TDBXejGuRigY62coT79sJmvPR8e1ZEWQQN

https://www.ecstoken.com/invest/?referralLink=TWWXU4ZF4ySQWtMMJV6AarbZ3K8WrhZ4uY

https://www.ecstoken.com/invest/?referralLink=TK6ARxKJQRV6Y2v8zfmexSwMTcpKb4zEAK

https://www.ecstoken.com/invest/?referralLink=TFFbfR4oX3Bvrw15AgZS3UhVhtH8bQNUk9

https://www.ecstoken.com/invest/?referralLink=TCLZTfM7dy8NwYqcv6NANJPrMKe1VFTh7U

https://www.ecstoken.com/invest/?referralLink=TQF9x6vcRAWNDt2rjHzT5kUuQg3FtkLRWj

مراحل درج لینک معرف در tronwallet

سهامداران ecs از سود کدام طرحهای اکو اسمارت بهره مند خواهند شد

سیستم Community Maker اکو اسمارت

سیستم ریفرال گیری هوشمند! اولین ICO‌ با روش نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه‌ای!

ICO یعنی عرضه اولیه کوین. در این سیستم، پروژه‌ها به جذب سرمایه از طرف کاربران می‌پردازند. خلاصه پروسه این سیستم به این گونه است که کوین‌ها باید در صرافی (ها) لیست شوند و سپس مردم به آنها رای دهند. اگر در صرافی رای کافی آوردند، وارد مرحله جذب سرمایه می‌شوند.

اکو اسمارت با توکن ECS این کار را نمی‌کند و با شیوه نتورک مارکتینگ جذب سرمایه می کند.

 • ساخت جامعه و خریداران توکن
 • ساخت وایت پیپر و تکنیکال پیپر
 • ساخت توکن ECS
 • تحلیل گرافیکی توزیع توکن‌ها به صورت زنده!
 • توسعه یک پلتفرم قیمت گذاری هوشمند مبتنی بر اعضای جامعه و سودهای روزانه پروژه

این پروژه زمانی که سرمایه گذاری‌ها به ۵۰ میلیون ترون رسید، شروع به کار می‌کند!

مرکز بازی هوشمند اکو اسمارت

بازی‌های همتا به همتا، استراتژیک، سیستم هوشمند ریفرال گیری، درآمد تصاعدی، پلتفرم تبلیغاتی، درآمد از تبلیغات! اکو اسمارت دارای بازی‌های گوناگونی است که البته هنوز در حال راه اندازی است

 • شروع پروژه بازی 
 • ایجاد وب سایت برای پروژه بازی 
 • طراحی بازی استراتژیکی
 • طراحی شبکه و توسعه زیرمجموعه‌های بازی (!)
 • ساخت یک قرارداد پرداخت هوشمند برای مرکز بازی
 • آزاد کردن توکن‌های ساخته شده در بخش Community Maker برای استفاده در بازی
 • توسعه بخش کازینو

زمانی که مجموع سرمایه گذاری‌ها به ۱۰۰ میلیون ترون رسید، این پروژه شروع می‌شود!

درگاه پرداخت و کیف پول ارز دیجیتال اکو اسمارت

انواع کیف پول‌های غیرمتمرکز، امنیت بالا، سرعت بالای تراکنش‌ها، سیستم زیرمجموعه گیری کیف پول، سود هوشمند به صورت روزانه، درگاه پرداخت پرسرعت، دارای پشتیبانی قرارداد هوشمند! همچنین اکو اسمارت دارای یک شبکه اجتماعی هوشمند و یک کیف پول غیرمتمرکز است.

 • شروع غیرمتمرکز سازی کیف پول‌ها!
 • توسعه یک قرارداد هوشمند برای کسب سود از کیف پول برای هولدرها.
 • شروع ایجاد درگاه پرداخت
 • قرارداد هوشمند برای درگاه پرداخت
 • جذب نیرو و توسعه دفتر دپارتمان (!)
 • کیف پول و صرافی

شروع این پروژه زمانی است که کل سرمایه گذاری‌ها به ۱۹۰ میلیون ترون برسد.

ربات هوشمند اکو اسمارت

که اتوماتیک بازار را تحلیل می‌کند، نوسان بازار را کاهش می‌دهد و زیرمجموعه می‌گیرد! خب؛ چه نیازی به تحلیل بازار هست؟ مگر در این سیستم کاربران ترید می‌کنند یا سیگنال می‌گیرند؟! کنترل و کاهش نوسان بازار را بر چه اساس انجام می‌دهد؟! اگر اتوماتیک زیرمجموعه می‌گیرد، پس چه نیازی هست که ما زیرمجموعه بگیریم؟ این ربات برای هر کسی زیرمجموعه می‌گیرد و برای او پول در می‌آورد!

 • شروع ساخت ربات هوشمند
 • تست ربات به صورت هوشمند
 • ایجاد قراردادهای هوشمند به صورت موازی برای ربات هوشمند و دریافت سود روزانه (!)
 • ایجاد یک سیستم زیرمجموعه گیری در بازاریابی رباتی (!)
 • ارتقای ربات

بعد از این که کل سرمایه به ۱ میلیارد ترون رسید، این پروژه شروع به کار می‌کند.

صرافی غیرمتمرکز هیبریدی اکو اسمارت

صرافی غیرمتمرکز که رابط مالتی بلاک در بلاک چین است، جدیدترین نوع بلاک چین، دریافت سود روزانه،‌ حداقل کارمزد،‌ ساخت یک مرکز مبادلات ابری.

مالتی بلاک چین (MultiBlockchain)، سیستمی است که هنوز در دنیا کاملا بی نقص عملی نشده است. سیستم به این صورت است که بلاک چین‌های مختلف مثل بیت کوین، اتریوم و غیره را به هم متصل می‌کند و شما می‌توانید به راحتی، مستقیما بیت کوین خود را به اتر یا هر کوین دیگر تبدیل کنید، بدون این که نیاز به صرافی یا شخص ثالث برای این کار داشته باشید.

 • شروع طراحی صرافی
 • ساخت توکن در صرافی
 • غیرمتمرکز کردن پرداخت‌های صرافی برای برخی از شبکه‌های بلاک چین اصلی (ترون، بیت کوین، اتریوم و غیره)
 • ایجاد تست نت بلاک چین
 • انتقال به بلاک چین اصلی

زمانی که کل سرمایه به ۲ میلیارد ترون رسید، این پروژه شروع به کار می‌کند.

اپلیکیشن شبکه اجتماعی اکو اسمارت

 • رسیدن به ۳ میلیون کاربر فعال
 • ساخت شبکه‌های اجتماعی
 • ایجاد قراردادهای هوشمند برای شبکه‌های اجتماعی
 • ایجاد کیف پول‌های انتقالی بر روی شبکه‌های اجتماعی (!)
 • ایجاد پرداخت نقدی و مکانیزم‌های تبلیغاتی بر روی شبکه‌های اجتماعی
 • سود روزانه از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات

این مورد نیازی به رسیدن سرمایه به یک مبلغ خاص را ندارد

پلن موازی اکو اسمارت

 • لیست شدن در صرافی‌های ارز دیجیتال متداول، همزمان با شبکه سازی مشتریان
 • دریافت مجوز برای بخش کازینو
 • توسعه کل پلتفرم‌ها (هر چند وقت یک بار) به منظور یافتن نیازهای جدید

همه چیز درباره اکو اسمارت

نظر دسته اول آیا اکو اسمارت “EcoSmart” کلاه برداری است! برخی افراد در بدو عرضه قراردادهای هوشمند این پروژه بلافاصله پروژه اکو اسمارت را یک پروژه مالتی لول مارکتینگ (MLM) که از نام قرارداد هوشمند و ارز دیجیتال ترون سوء استفاده می‌کند معرفی نموده اند و عنوان میکنند که هیچ ارزش افزوده‌ای در کار نیست …