از صرافی کوینکس چقدر میدانید ؟

درباره CoinEx
تاسیس: اذر ۱۳۹۶
بنیانگذار: هایپو یانگ
محصولات: ارز رمزنگاری شده / ارزهای رمزپایه وب سایت: www.coinex.com

صرافی کوینکس در اذر سال ۱۳۹۶ تاسیس شد و توسط BITMAIN مدیریت میشود.کوینکس یک صرافی ارز رمزنگاری شده حرفه ای در جهان است.در تیر ماه ۱۳۹۷ یکبار در رتبه بندی حجم معاملات جهانی ارز قرار گرفت.تجارت در صرافی CoinEx در سال ۱۳۹۶ آغاز شد و همچنین این صرافی بیش از ۲۰۰ ارز رمزپایه مانند: Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و همچنین رمز CET خود را پشتیبانی میکند.
بنیانگذار و مدیر عامل یانگ هایپو، رهبر جامعه ارزهای رمزنگاری شده و کارآفرین ارشد متولد دهه ۹۰ میلادی است. او در سال ۱۳۹۱ از دانشگاه پلی تکنیک در رشته ریاضیات و ریاضیات کاربردی فارغ التحصیل شد همچنین او قبلاً در Tencent TEG ، Weibo و FutuSecurities به فعالیت میپرداخت او از سال ۱۳۹۲ به انجمن بیت کوین پیوست.
در فروردین ۱۳۹۵ شروع به استقرار و توسعه استخر استخراج بیت کوین کرد و به طور مستقل تمام کد استخر ViaBTC را که دو ماه بعد راه اندازی شد، تکمیل کرد. در سال ۱۳۹۶ او در لیست”ده کارآفرین برتر Tencent” قرار گرفت و اولین پشتیبانی از ۱۰ هزار تراکنش در ثانیه، با موفقیت توسعه یافت. در اذر ۱۳۹۶، CoinEx Exchange به طور رسمی در هنگ کنگ چین تأسیس شد.
در تیر ماه ۱۳۹۷ این صرافی یکبار از صرافی Binance پیشی گرفت و در رتبه بندی جهانی حجم معاملات جهانی coinmarketcap.com قرار گرفت.
ارز رمزنگاری شده آن ( CET )با مارکت ۱٫۳۳۶ بیلیون است. در سال ۱۳۹۷ براساس نظارت دقیق چین بر ارزهای رمزپایه ، CoinEx خروج خود از بازار سرزمین اصلی چین را اعلام کرد.
در مهر ۱۳۹۸، بنیانگذار در مصاحبه اختصاصی با Golden Finance گفت: کویینکس برای زنجیره عمومی Beachfront تلاش میکند در ماه ابان اولین زنجیره عمومی با عملکرد بالا CoinEx Chain شکل گرفت. همچنین در فروردین ۱۳۹۹ کویینکس “برنامه جذب سفیر” را در سراسر جهان راه اندازی کرد.

اخیرا صرافی کوینکس طی اطلاعیه ای زبان فارسی را نیز به منوی زبانهای پشتیبانی شده خود اضافه کرده است . پیش از این صرافی کوینکس از کاربران در خصوص افزودن زبان فارسی و پشتیبانی از ریال نظر سنجی کرده بود و حالا باید منتظر پشتیبانی صرافی کوینکس از ریال هم باشیم

لینک سایت : ثبت نام در صرافی کوینکس

لینک اصلی : دانلود مستقیم اپلیکیشن صرافی کوینکس

لینک کمکی : دانلود مستقیم اپلیکیشن صرافی کوینکس

حتما ببینید

بررسی لزوم احداث کانال بزرگ زاگرس پس از سیل فروردین ۹۸

مهندس حمید رابعی در سال ۹۷ از لزوم اجرای کانال زاگرس که بخشی از طرح …

تخریب قبور ائمه بقیع در نظر اهل سنت هیچ مبنایی ندارد

اهانت‌ها و تحرکات‌ جریان های شیطانی سالهای اخیر در کشورهای مختلف به ساحت مقدس قرآن …

دیدگاهتان را بنویسید